Wyjście do teatru

19 grudnia, Kraków

19 grudnia uczniowie, pod opieką prof. Żądło, prof. Maziarczyk-Suszko oraz prof. Wiśniewskiego, uczestniczyli w wyjściu do Teatru Ludowego na spektakl „Folwark zwierzęcy”. Przedstawienie wyróżniało się wysokim poziomem artystycznym oraz głębią przesłania, skłaniając do refleksji nad uniwersalnymi wartościami. Było to cenne doświadczenie kulturalne, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.