Zakończenie Roku Szkolnego 2020-2021

Kraków, 25 czerwca 2021 roku

W piątek 25 czerwca Uczniowie V Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie odebrali świadectwa i zakończyli kolejny rok edukacji i rozwoju osobistego.

Podczas oficjalnej części uroczystości cała społeczność Liceum miała możliwość posłuchania słów podsumowania Pani Dyrektor a także występów artystycznych Weroniki Główki (śpiew), Juliusza Filla (waltornia) oraz Brunona Ćwika (saksofon).

W dalszej części spotkania nastąpiło rozdanie świadectw i dyplomów podsumowujących mijający rok szkolny – czas pełen wyzwań, zdobywania nowych umiejętności, radzenia sobie z samotnością i nauką zdalną.
Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni do ogrodu na poczęstunek.

Uczniom i Pracownikom V Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku!

Przegląd zdjęć z uroczystości w GALERII