Piknik integracyjny

Kraków, 2022-09-06

Wielki Piknik Integracyjny V Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie im. Królowej Jadwigi

We wtorek 6 września uczniowie wszystkich klas wraz z wychowawcami i opiekunami mieli okazję zasmakować uroków integracji podczas tradycyjnego pikniku liceum na krakowskich Błoniach.

W tym roku, oprócz tradycyjnych piknikowych atrakcji, spotkanie uświetnił wykład polonisty mgr Patryka Wiśniewskiego na temat historii błoń krakowskich i okolicy. Uczniowie mieli możliwość rozpoznania pomników oraz kluczowych budynków w obszarze ulic Focha i 3 Maja.

Po strawie intelektualnej nastał czas na przyjemności kulinarne. W koszach piknikowych nie zabrakło babeczek, słodkości, przekąsek i lemoniady.

Ostatni punkt programu stanowiły konkursy, gry i zabawy integracyjne z wychowawcami klas. Najlepsi pozyskali nagrody!

W V Prywatnym Liceum dbamy o relacje i dobry nastrój, bez których rozwój intelektualny i duchowy nie jest możliwy.

Już wypatrujemy kolejnych atrakcji! Wycieczki integracyjne zbliżają się wielkimi krokami... mgr Katarzyna Prałat